Káva

Goriziana Caffè, italská káva v Česku

Káva je bezpochyby jedním z produktů italské dokonalosti. Stačí vyslovit její jméno a ihned ucítíte nezaměnitelnou vůni směsi vycházející z kávovaru. V dnešní době jsou však stále populárnější i kávové lusky a kapsle.  Důležité je však vždy spoléhat na moudrost a zkušenosti těch, kteří vědí, jak kávu připravovat správně.  

 Ať už se jedná o mletou kávu, lusky nebo kapsle, zjistěte, proč je káva od společnosti Torrefazione Goriziana tak výjimečná. Jedním kliknutím ji můžete mít doma, je to stejně snadné a dobré jako pití chutné kávy.

 Na trhu jsme od roku 1967 a každé ráno doprovázíme ty, kteří začínají svůj den skvělou vůní a chutí, kterou dokáže vykouzlit pouze vynikající káva. Stejně tak jsme přemýšleli o tom, jak uspokojit touhu po odpočinku během dne. Lusky a kapsle jsou nejlepším řešením, jak si užít regenerační přestávku.

 Příběh, který trvá více než 50 let: každá značka má své poslání, a poslání Torrefazione Goriziana lze bezpochyby popsat dvěma slovy: výroba a kvalita. Při výrobě naší kávy nezůstává nic náhodou, od výběru suroviny až po nejmenší krok, který končí vytvořením lusku, jenž dochází přímo k Vám domů. Již více než 50 let neustále hledáme dokonalost a kvalitu s pečlivě sledovanými technikami výroby a zpracování. Naším cílem je spokojený zákazník, ať už jde o velkou společnost, malého obchodníka, ale taky ty, kteří si jednoduše chtějí kávu vychutnat v pohodlí domova.

 Když si naši kávu vyberete, můžete i být jistí, že za její výrobou je zpracování jen těch nejlepších surovin. Káva je nejprve analyzována v laboratoři, aby se ověřilo, zda obsahuje pouze ty nejkvalitnější suroviny a poté je odeslána na speciální pražení, kde získá dokonalé aroma.

Ve skutečnosti existuje 20 druhů kávy, které jsme se rozhodli vyrábět. Naše směsi pocházejí z nedaleké Indie. Přecházíme od jemných směsí s nezaměnitelně jemnou chutí k 100% arabice, k robustnějším směsím se silnějším tělem, ale nezapomněli jsme ani na směsi, které kombinují obě vlastnosti a přecházejí z jemné do silné, ale aromatické chuti. Každá chuť má aroma, které může být sladké jako čokoláda nebo voňavé jako ovoce. Ať už se jedná o mletou kávu, kapsle nebo lusky, kvalita a konečný výsledek se nemění.

Pro vychutnání naší kávy je k dispozici několik produktů a formátů:

            -Mletá káva moka

            -Zrnková

            -Kapsle

Když už mluvíme o kapslích, jsou kompatibilní s kávovary Lavazza Espresso Point (systém Fap), Nespresso a Nescafe Dolcegusto.

Přeprava kávy je rychlá a bezpečná. Za krátkou dobu můžete mít naši kávu doma.

Už jste slyšeli o SCA? Jedná se o asociaci Speciality coffee, nejprestižnější organizaci na světě, která přiřazuje skóre těm nejzvláštnějším kávám. Jsou to jedinci, kteří dostanou hodnocení od profesionálních degustátorů s více než 80 body ze 100 za kvalitu.

Nakonec je důležité upřesnit, že existuje nejen jeden způsob extrakce kávy, ale existuje jich několik, včetně moka nebo klasického espressa, nebo dokonce automatů a lusky a kapsle. A především, pro každou metodu existuje jedinečná směs, a to je to, co odlišuje Torrefazione Goriziana. Nejlepší káva je ta, která k Vám domů dorazí, jako právě vyrobená.

Empty cart

V košíku nejsou žádné produkty.

Doporučujeme

 VZOREK Kávy Selezione BLU

VZOREK Kávy Selezione BLU

0 Kč
 Goriziana Caffè Selezione ROSSA, 1000g

Goriziana Caffè Selezione ROSSA, 1000g

400 Kč
SLEVA 100 Kč
Na první nákup
Vyzvedněte si slevu 100,-Kč na první Váš první nákup.
Zadejte e-mail a okamžitě Vám kupón zašleme.
    POSLAT